Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3789komentarzy: 35

Obrzucili kamieniami i pobili mężczyznę wracającego z zakupów

12-08-2009 10:17

fot. stock fot. stock

Wczoraj wieczorem policjanci z Cieszyna, zatrzymali pięciu młodych chłopców, którzy bez powodu dotkliwie pobili 42 - letniego mężczyznę. Najpierw obrzucili go kamieniami a potem bili po całym ciele. Teraz zajmie się nimi sąd dla nieletnich

Wczoraj wieczorem 42 - letni cieszynianin,  wraz ze swoim kolegą, wracał z zakupów z czeskiego Cieszyna . Po drodze cały czas, grupka kilku wyrostków obrzucała mężczyznę wyzwiskami grożąc mu pobiciem. Początkowo nie zwracał na nich większej uwagi, ale z każdą chwilą napastnicy stawali się bardziej zuchwali i agresywni. Kiedy w okolicach Rynku mężczyźni się pożegnali i pokrzywdzony poszedł w kierunku ulicy Czarny Chodnik, nagle został zaatakowany. Najpierw agresorzy obrzucili go kamieniami a potem zaczęli go szarpać, okładać pięściami po całym ciele. Jeden z napastników uderzył go kilkakrotnie kijem. Próbowali go przewrócić, ale pobity mężczyzna zdołał utrzymać się na nogach. Potem wszyscy zaczęli uciekać. - Przybyli na miejsce policjanci szybko ustalili rysopisy sprawców i rozpoczęli ich poszukiwania. Już po kilku minutach w radiowozie siedziało pięciu wyrostków. Najmłodszy ma 14 a najstarszy 17 lat. Ten ostatni będzie odpowiadał na normalnych zasadach, jak osoba dorosła. Grozi mu do 3 lat więzienia. - informuje Ireneusz Brachaczek z KPP Cieszynie.  Pozostali staną przed sądem rodzinnym, gdzie obowiązują kary od upomnienia do zakładu poprawczego włącznie. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Cieszyna, znani stróżom prawa. W przeszłości dopuszczali się już czynów karalnych.
 


reklama:


 

źródło: KPP Cieszyn /ox.pl
dodał: CR 12-08-2009 10:17
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (35)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Wąski
12-08-2009 10:25
Wąski
Gdyby od razu zmasakrowali gnojom ryje nie stali by się bardziej zuchwali i agresywni.
Stanko
12-08-2009 10:32
Stanko
Nazwiska i zdjęcia tych gnojów powinny być upublicznione - podejrzewam,że do dostaną bardzo niski wyrok lub błaha karę. Jednak brawo dla policji za sukces w schwytaniu tych bezmózgowców.
KDS
12-08-2009 10:51
KDS
jak ostatnio pokazano na filmie fragmenty fizjonomii (gnoje drukujące banknoty), to się tu takie larmo zrobiło, że jak można i w ogóle.... że portal do dupy, i życie gnojom niszczy.... ;p
Rafex13
12-08-2009 10:51
Rafex13
To gnoje ! połamać gnaty i wywozić w drewnianych skrzyniach na Sybir z napisem trzoda ! ! ! !
marivena16
12-08-2009 10:56
marivena16
No tak.
Po pierwsze to skoro sprawcy byli wczesniej znani strozom prawa, gdyz w przeszlosci dopuszczali sie juz czynow karalnych to pytam jakie dzialania prewencyjne podjeto w tym kierunku by ich sie nie dopuszczali w tym przede wszytskim dzielnicowy i komorka zajmujaca sie przestepczoscia nieletnich.Widocznie cos musialo nie zadzialac skoro nadal popelniaja czyny karalne.Dalej skoro zdarzenie mialo miejsce wieczorem to co ci nieletni o tej porze tam robili, gdzie byli ich rodzice lub prawni opiekunowie?.
Po drugie chyba nie o wszystkim napisali bowiem wydaje sie to co najmniej irracjonalne by 42-letni zdrowy i trzezwy facet dal sie tak zalatwic w sumie dzieciakom.
Po trzecie sama choc jestem kobieta to z pewnoscia zdazylabym im jedna reka powyrywac nogi z d..y.
W koncu po czwarte nie napisali w jaki sposob i kto powiadomil strozow prawa, ze przybyli na miejsce. Ciekawa jestem czy wezwal Policje sam poszkodowany, czy tez ktos z przypadkowych przechodniow, czy tez akurat znajdowal sie w poblizu patrol, ktory podjal sie interwencji.W tym ostatnim przapadku nalezaloby pogratulowac strozom prawa zdolnosci przewidywania i doskonalej pracy prewencyjnej.
Tak czy inaczej naleza sie gratulacje dla Policji. I tak trzymac dzielni strozowie prawa.
PS:od dzsiaj zaczynam spoleczne patrole Czarnym Chodnikiem w godzinach wieczornych i ciekawe czy ktos odwazy sie mnie zaczepic, obrzcic kamieniami nie wspominajac o uzyciu kija.
jan_122
12-08-2009 10:58
jan_122
Szkoda chłopa. Dziwię się jednak, że widząc pewne zagrożenie ze strony tych debili, będąc na rynku nie poprosił o pomoc np. taksówkarzy lub sam nie zadzwonił na policję, że jest napastowany.
Coś mi tu nie gra. Czemu banda wyrostków idzie za facetem prawie kilometr i tylko jego napastuje? Czyżby się znali?
KDS
12-08-2009 11:08
KDS
marivena16 takaś bohaterka...? ;p
Wąski
12-08-2009 11:10
Wąski
marivena16 już widzę wyrywanie nóg grupce gówniarzy :) szczególnie że małolaty są teraz przerośnięte. Jan takie pewnie natknęli się przypadkiem później na niego.
skoczowiak
12-08-2009 11:11
skoczowiak
KDS niczym rycerz na bialym koniu zawsze stanie w obronie ox.pl o/
KDS
12-08-2009 11:13
KDS
skoczowiak: fakof! :) częsciej na niego napierd...m ;p
Wichajster Prawdziwy
12-08-2009 11:15
Wichajster Prawdziwy
janie-122, mi tez tutaj cos nie pasuje a marviena tez ma troche racji.
Wichajster Prawdziwy
12-08-2009 11:40
Wichajster Prawdziwy
Czytajac ten atrykul nasuwaja sie pewne refleksje.
Czy ktos z forumowiczow pamieta czasy z naszego miasta, kiedy to mlodziez byly wychowywana nie tylko w domu ale ich swiadomosc byla ksztaltowana spolecznie.
Tak dla przykladu podam czy np. do " Szwemy " " Pokrzep sie " i inych barow mogl wejsc wyrostek czy tez osobnik nie wygladajacy na doroslego? Odpowiedz brzmi nie. Bywalcami tych barow byli zwykle ludzie niewyksztalceni ale w wysokim poczuci odpowiedzialnosci za mlodziez. Sam pamietam przypadek kiedy majac juz 18 lat i pomono tego, ze wygladalem powaznie bufetowa zapytala mnie o dowodosobisty lub uczynili to stali bywalcy. Bedac juz doroslym tez jakos nie potrafilem isc ulica z papierosem w ustach, bowiem w kazdej chwili moglem sie spodziewac reakcji osob starszych. Jezdzil tez autobus z Gornego Rynku na ZOR i pytanie brzmi czy w tym autobusie mogl sobie usciasc mlody czlowiek? odpowiedz znowu brzmi nie. Miejsca siedzace byly dla doroslych. Dzsiaj dzieci i mlodziez robi to na co ma ochote bez zadnych ograniczen. Dopuszcza sie takich czynow jak opisane w tym atrykule. Szlag mnie trafia jak widze moherowa babcie ktora blokuje miejsca w MPK dla wnuczusia lub wnuczusi by mogla usiasc, no bo przeciez jest zmeczona zyciem.
Minelo 50lat Kindersztuba zanikla i mamy to na co pozwolilismy.
I bedzie coraz gorzej.
Jedynie w Stanach alkohol podja od 21 roku zycia i jest to sluszne.
czytelnik1
12-08-2009 11:40
czytelnik1
Do marivena16. To co piszesz może i miałoby jakiś sens w innych realiach. Przecież u nas nie ma praktycznie żadnej resocjalizacji w zakładach penitencjarnych a Ty chciałabyś, by dzielnicowy podejmował prewencyjne działania wobec nieletnich co weszli w konflikt z prawem? A niby jaki masz na to pomysł? Może powinien z nimi zagrać w państwa i miasta...Gdyby to były takie proste recepty w Polsce byłaby sielanka. Ale myślę, ze policjanci chętnie skorzystają z Twoich cennych pomysłów. Obawiam się jednak, że Twoje wynurzenia mają raczej charakter bliżej nieokreślonych tzw. pobożnych życzeń. No ale nie przesądzam sprawy. Pytasz gdzie byli rodzice i opiekunowie. Masz swoje dzieci? Jeśli tak to ciekawe czy podążasz za nimi krok w krok. Każdy rodzic przyzna rację, że nie da się dzieciaka upilnować i jak zechce to nabroi. To bardziej kwestia wychowania i wartości, ale oczywiście tu też nie ma reguły.Co się zaś tyczy Twoich umiejętności samoobrony, to chyba za bardzo nie przemyślalaś tematu. Pięciu gówniarzy zrobiłoby z Tobą nawet nie chcę myśleć co...Więc lepiej daruj sobie ten obywatelski patrol. Pozdrowienia
marivena16
12-08-2009 11:50
marivena16
Czytelnik 1 wiec odpowiem krotko, otoz dzielnicowy ma to wpisane w zakres swoich obowiazkow i zadnej laski nie robi! a jak to sie robi to odsylam do lektury Ustawy o Policji. Pomysl na gre w panstwa miasta jest naprawde glupi i niepowazny. Wiec prosze nie zabieraj glosu w sprawach o ktorych niemasz zielonego pojecia.Policjanci wiedza co i jak robic i moje pomysly nie sa im potrzebne. Rzecz w tym by robic to skutecznie. I zapewniam Cie, ze nie sa to wynurzenia i nie maja charakteru blizej nieokreslonego. Co do moich zdolnosci w zakresie samoobrony to mozesz mi jedynie pozazdroscic. Co do dzieci to owszem mam, ale wychowuje je tak, ze nie musze za nimi sie uganiac. A jak u Ciebie masz z tym jakis problem???
czytelnik1
12-08-2009 12:10
czytelnik1
Marivena16. No mniej więcej tego się po Tobie spodziewałem, czyli napastliwej i pozbawionej argumentów odpowiedzi, i szczerze mowiąc szkoda mi czasu na polemikę z kimś to mówi jak jeden z byłych ministrów, który na pytanie "dlaczego?" odpowiadał "bo tak". Jeszcze raz gratuluję polotu no i grzecznych, dobrze wychowanych dzieci.
Markez
12-08-2009 13:42
Markez
uważam że marivena 16 ma całkowita rację dzielnicowy powinien ciągle być w rejonie i widząc grupke młodych ludzi powinien ogrodzić ich siatką aby kamienie nie trafiały w przechodniów, ponadto komórka do nieletnich powinna jeździc po mieście i za każdym razem widząc nieletnich jechać po ich rodziców i pokazywac co oni robią.
A ponadto uważam, że policjantów trzeba by zwolnić i zatrudnić Ciebie. Po pierwsze zaoszczędzono by na paliwie bo bedziesz na piechote patrolowac to nędzne miasto a po drugie twoje zdolności do samoobrony rozlożyly by na łopatki wszystkich bandytów jak w W-11 czy tak jak kapitan Żbik. No i po trzecie po co tyle gliniarzy którzy pobieraja wypłaty z naszych podatków jak możesz ty jedna to zrobic za symboliczne wynagrodzenie.
Serce się raduje gdy człowiek czyta o tak wielkich ludziach jak TY.
Jednym słowem jesteś taki Chuck Norris i niania w jednej osobie.

P.S daj znać kiedy robisz patrol Czarnego Chodnika chcę choćby na chwilę popatrzeć na bohatera.
Wąski
12-08-2009 13:44
Wąski
eee dobre to :P
Wazon
12-08-2009 14:37
Wazon
na 3 miesiące Razem do klitki 2 na 2 metry z małym okienkiem w górze o chlebi i wodzie,nie mówię o karcerze bo wątpie by dali rady
Habeb
12-08-2009 14:50
Habeb
Stanko ma rację. Nazwiska i zdjęcia sprawców powinny być upublicznione w całym powiecie na słupach ogłoszeniowych! Przykład głupoty prawa w Polsce: prawo w Polsce chroni bandytów, nie pozwala pokazywać ich twarzy, nazwisk itp., a np. jak Pani Beata Tyszkiewicz kiedyś wycięła bez zgody swojej gminy w której mieszka drzewo na swojej posesji, to było wielkie "halo" i w gazetach pisali na piewrwszych stronach o jej wykroczeniu... Czyli - jak gówniarz zgwałcił i zamordował koleżankę to było w mediach, że zrobił to "Andrzej K." - zakryli jego twarz itp., a jak znana aktorka zrobiła coś sto razy mniej złego, to ją obsmarowali w gazetach itp. Może to dziwny przykład, ale taki mi się akurat teraz przypomniał...

Trzeba zrobić tak, by prawo było dla wszystkich jednakowe i by ludzie wiedzieli, jak wyglądają takie oprychy... Oni czują że w majestacie obecnego prawa są BEZKARNI więc to zachęca do recydywy... Pozdrawiam.
laila
12-08-2009 15:41
laila
odnośnie pytania gdzie byli rodzice:
w artykule nie jest podana godzina zdarzenia, a dla niektórych ludzi już godzina 18.00 to wieczór - to raz, a dwa - niektórzy rodzice pracują na II zmianę

marivena16 skoro zaczniesz wieczorne patrole, gdzie i z kim wtedy będą Twoje dzieci???
johnys
12-08-2009 16:25
johnys
Zgadzam się z w 100% z Markezem ! - co do Mariveny16 - już po nicku widać że jesteś młodą osobą (chyba, że się mylę)- coś tam poczytałaś, coś tam pooglądałaś w telewizji i na tej podstawie starasz się zabierać głos w tej sprawie, a tak na prawdę Twoja wiedza bardzo mija się z praktyką i przede wszystkim z rzeczywistością! jednym słowem takie mędrkowanie, pozdrowienia
Jakis tam
12-08-2009 18:08
Jakis tam
Patrząc na te wasze komentarze zastanawiam się czym wy się różnicie od tych nastolatków jedna myśl jaka mi się nasuwa to NICZYM !!! Jeden połamać ręce , drugi inne jakieś chore rzeczy , inny coś jeszcze bardziej pojebane**(już bym was widział jak wymierzacie karę a później o was byłby temat na ox i pełno debilnych komentarzy) . Zajmijcie się swoim życiem , swoimi dziećmi , swoimi sprawami a nie pierd**** głupot . Są młodzi może których z nich dostanie nauczkę a może nie a wszystko przez chore społeczeństwo a nie rodziców . co jak byliście młodsi to najwidoczniej rodzice za wami na pole chodzili i powyrastały z was bez radne człeki które w życiu nic nie osiągną jedynie jakimiś idiotycznymi komentarzami
Jakis tam
12-08-2009 18:09
Jakis tam
nadrabiają stracone dzieciństwo
doler
12-08-2009 18:26
doler
BRAWA DLA RODZICÓW NIEZŁĄ HOŁOTĘ UDAŁO SIĘ WYCHOWAĆ PEWNIE PATOLOGIA W DOMU PIJAŃSTWO ALBO LEBERSTWO ALBO ICH OJCIEC GWAŁCIŁ I TERAZ SIE WYŻYWAJĄ
jan_122
12-08-2009 19:24
jan_122
Jakiś tam. Co obudziłeś się ze snu zimowego ? Przez pół roku się nie odzywałeś, a teraz piszesz jakieś bzdety przy których ręce i wszystkie członki opadają.
Druga częśc Twoich wypocin nie nadaje się w ogóle do czytania. Obrażanie nas nie spowoduje, że w naszym grodzie się poprawi.
Moja rada jest taka, byś sobie kupił maszynkę do golenia i zgolił pierwszy meszek, który pokazał Ci się pod nosem.
KDS
12-08-2009 21:19
KDS
Jasiu... pod jajkami, pod jajkami... ;p
Jakis tam
13-08-2009 09:14
Jakis tam
KdS jak się tam golisz to już twoja sprawa . Janie_122 popatrz na te komentarze czy w 50% nie są one debilne? dla przykładu "...połamać gnaty i wywozić w drewnianych skrzyniach na Sybir z napisem trzoda..." jest to normalne ? albo "...na 3 miesiące Razem do klitki 2 na 2 metry z małym okienkiem w górze o chlebi i wodzie,nie mówię o karcerze..." i jeszcze jeden "...Nazwiska i zdjęcia tych gnojów powinny być upublicznione..." i co taki od łamania rąk czy oklepania twarzy (patrząc na komentarze z tego i innych tematów) dostanie zdjęcie, imię, nazwisko, adres takiego "bandziora" przyjdzie do niego i to zrobi , a pewnie będzie więcej takich delikwentów i dojdzie do tego ,że z 1 bandyty zrobiło się 5 o to mi Panie Janie chodzi . Jestem jeszcze młody ale nie aż tak abym musiał maszynkę kupować . Jeszcze jedno rodziny się nie wybiera i co może to jest jeszcze ich wina, że wychowują się(być może) w patologicznych rodzinach ?
Wąski
13-08-2009 09:20
Wąski
Jakiś tam a znasz może statystyki ilu rozrabiaków wywodzi się z "dobrych domów" a ilu ze slamsów?
Jakis tam
13-08-2009 09:34
Jakis tam
Takich statystyk nie posiadam ;] . Wydaje mi się że procentowo wiele by się to nie różniło z przewaga dzieci ze "slamsów'(tylko gdzie my tu slamsy mamy?;]) Dzieciaki z dobrych domów myślą że im wszystko wolno bo mają pieniądze , tatusia na wysokim stanowisku i ogólnie że są bezkarni ( znam to ze swojego przypadku) . A co do "slamsów" tam to już "slamsowe społeczeństwo ich wykształca" koledzy z podwórka, patologiczna rodzina . Ale jak pisałem rodziny się nie wybiera pewnie chcieli by żyć inaczej ale jak można kiedy ojciec nonstop chodzi naje**** ogólnie olewa Ciebie im by się przydała pomoc a nie polowanie jak na czarownice może jakieś jednostki wyszły by na ludzi , ale ze społeczeństwem które tylko karać chce będzie jeszcze gorzej .
laila
13-08-2009 10:18
laila
racja jest po obu stronach - upublicznienie danych mogłoby doprowadzić do samowolki i wymierzania kary przez społeczeństwo; z drugiej jednak strony, skoro nie jest to ich pierwszy wybryk, gdyby ich twarze były pokazane i byliby rozpozawalni, nie czuliby się tak bezkarnie
skoczowiak
13-08-2009 10:48
skoczowiak
KDS nie fakoff tylko sakmi :D
jan_122
13-08-2009 12:00
jan_122
Jakiś tam. Dokładnie nie czytasz naszych wypowiedzi. Chodziło mi o d r u g ą c z ę ś ć Twojej wypowiedzi !!
Jakis tam
13-08-2009 12:21
Jakis tam
Janie nie dotyczyło to Ciebie i innych z w miarę normalnymi komentarzami lecz osób od łamania rąk itp .
perdedor
15-08-2009 13:49
perdedor
Do "mariveny16" . Az sie musialem zarejestrowac tutaj bo tak mnie rozsmieszyla twoja postawa i bezsensowna pewnosc siebie. Ty jedna reka dalabys rade 5 nastolatkom ? Kobieto. Wystarczylby jeden dorodny 17-latek by cie skopac na miazge. A 5 ? Robiliby z toba co chcieli. Zycze ci, bys na wlasnej skorze NIE musiala sie przekonywac w jakim swiecie fantazji zyjesz.

5 napastnikow to tylko na filmach sie pokonuje, i to tych slabych filmach. 5 napastnikow to da rade doslownie kazdemu, w dodatku ci mieli kamienie i kije. FAcet mial szczescie, bo jak by chcieli to by go zabili.

A co do tej "mlodiezy". Coz, tak to jest jak RODZICE w ogole nei wychowuja swoich dzieci, pozwalaja im na wszystko i nie kaza za nic. A zwala sie na szkole, na gry, na filmy. BZDURA. RODZICE wychowuja dzieci. Problem w tym, ze caly swiat schodzi na psy, wiec ci statystyczni rodzice tez.
perdedor
15-08-2009 13:56
perdedor
A jeszcze jedno - co do "resocjalizacji" w wiezieniach. Tak sie sklada ze mam kogos z rodziny w cieszynskim kryminale i wiem, ze wychowawcy, kierownicy itp w tym zakladzie wiekszosc czasu spedzaja na OBRONIE przed tonami nieuzasadnionych skarg na nich, sporzadzanych przez wiezniow, ktorzy maja tam wiecej praw, niz ci co maja ich pilnowac. A to ze zupa byla za zimna, a to ze posciel sie nie podoba, a to ze wychowawca nie zapewnia rozrywek panu wiezniowi ... itp itd. Dochodzi juz do tego, ze wychowawca moze uslyszec "ty sku****nu" od wieznia i NIC temu wiezniowi nie mozna zrobic. Po prostu NIC. Za to on, skarzy sie do wszelkich fundacji (w tym idiotycznej helsinskiej) do prokuratury i KAZDA skarga, nawet wrecz absurdalna musi byc rozpatrzona, co kompletnie blokuje dzialania sluzb wieziennictwa. Takie sa realia.

Wiezniowe maja wiecej praw niz ich ofiary. To jest Unia Europejska.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Chcą sprzedać były komisariat

23-02-2018 16:25

Przez lata w tragicznych warunkach musieli pracować tutaj skoczowscy policjanci. Teraz kiedy budynek jest już pusty, gmina chce się go pozbyć.

wyświetleń: 370komentarzy: 0

Wypadek w Harbutowicach

23-02-2018 15:25

Przed godziną 15-tą doszło do wypadku w Harbutowicach.

wyświetleń: 2116komentarzy: 0

Jak zdobyć dofinansowanie do studiów

23-02-2018 14:30

Według polskiego prawa studiować może każda osoba posiadająca świadectwo dojrzałości. Jednakże to co w teorii wydaje się proste, nie zawsze udaje się zrealizować tak łatwo w praktyce.

wyświetleń: 307komentarzy: 0

Ogrodzona: szkoła pięknieje

23-02-2018 13:00

Końcem ubiegłego roku w Szkole Podstawowej w Ogrodzonej  rozpoczęto prace remontowe mające na celu przebudowę części mieszkalnej budynku na salę szkolną oraz toalety.

wyświetleń: 380komentarzy: 0

Powiat wspiera organizacje pozarządowe...

23-02-2018 11:30

Ponad 280 tys. zł powiat cieszyński przeznaczył z budżetu na działalność sektora pozarządowego. Najwięcej środków przeznaczono na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

wyświetleń: 805komentarzy: 0

Cieszyńska do remontu

23-02-2018 10:00

Coraz bliżej remont ulicy Cieszyńskiej w Dzięgielowie. To droga powiatowa 2608S, obecnie trwa wyłanianie wykonawcy robót.

wyświetleń: 1405komentarzy: 1

Wypadek i kolizja

23-02-2018 09:00

Do dwóch zdarzeń doszło wieczorem na drogach Śląska Cieszyńskiego. W Międzyświeciu poważnie ranny został kierowca, na S52 na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

wyświetleń: 4517komentarzy: 2

Wisła mówi nie banerom reklamowym

23-02-2018 07:30

Gdy tylko przekroczy się granice miasta Wisła, można zobaczyć rzeszę dużych banerów reklamowych, które bogato „zdobią” teren praktycznie całego miasta. Ostatnio władze Wisły postanowiły wypowiedzieć wojnę wszechobecnym reklamom, które ich daniem zasłaniają turystom piękne widoki i szpecą całe miasto.

wyświetleń: 654komentarzy: 2

Wideoflesz: Spotkanie prezydenta z harcerzami w Wiśle

22-02-2018 22:45

W czwartek  22 lutego 2018 r.  o godz. 17:00 w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzieli udział w spotkaniu z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

wyświetleń: 1898komentarzy: 1

Polski debel przegrał już w I rundzie

22-02-2018 22:00

We włoskim Bergamo rozgrywany jest halowy turniej ATP Challenger. Udział w nim wzięli również polscy tenisiści, którzy zgłosili się do gry podwójnej - Grzegorz Panfil (UKS Beskidy Ustroń) oraz Tomasz Bednarek.