Odnaleziono zaginionego

Szczęśliwy finał miały dzisiejszej nocy poszukiwania 34-letniego obywatela Ukrainy, który zaginął we wtorek (23.01.2018) na terenie powiatu cieszyńskiego. Mężczyznę odnaleźli bieruńscy dzielnicowi.

Głównym zadaniem dzielnicowych z rejonu Bierunia w trakcie nocnej służby obchodowej było kontrolowanie miejsc, w których mogą przebywać osoby bezdomne narażone na wychłodzenie w okresie zimowym.  - Około godziny 23.00 na ulicy Warszawskiej w rejonie kopalni "Piast" w Bieruniu mundurowi dostrzegli wychłodzonego mężczyznę, którego wygląd mógł wskazywać na bezdomność lub chorobę. Dzielnicowi próbowali wylegitymować go, jednak okazało się, że nie posiada przy sobie żadnego dokumentu tożsamości, ani też nie potrafi podać swoich danych osobowych. Kontakt z nim był bardzo utrudniony, jednak stróże prawa dociekliwie dążyli do uzyskania danych mężczyzny. Po uzyskaniu imienia i nazwiska, które udało się przetłumaczyć z zapisku w obcym języku, okazało się, że napotkany przez policjantów mężczyzna jest obywatelem Ukrainy - relacjonuje mł.asp.Krzysztof Pawlik, pełniący obowiązki oficera prasowego cieszyńskiej policji.

Mundurowi skontaktowali sę z bielską Strażą Graniczną dzięki czemu zidentyfikowali mężczyznę ato pozwoliło odnalezienie poszukiwanego przez Komendę Powiatową w Cieszynie zaginionego 34-latka. Mężczyzna szczęśliwie został przekazany bliskim.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: CR 2018-01-25 12:34:31
Komentarze
1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-01-25 14:49:56
Wiłogłów: Jakby sie sam nie zgłosił, to by go nigdy nie zatrzymali. Do Anglii pewnie napisali że specjalna komisja śledcza wyśledziła poszukiwanego i po mrożącej krew w żyłach akcji pojmano go.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: