Idealny prezent na Mikołajki? Odpowiedź jest prosta...

Świąteczny okres zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem Mikołajki, a niedługo po nich Święta Bożego Narodzenia. Dla każdego dziecka to czas magiczny, na który czekają cały rok. Spotkanie ze Św. Mikołajem to nie lada przeżycie dla każdego malucha. Chwile pełne obaw, ale zarazem przepełnione ekscytacją i nadzieją. Każde dziecko wie, że Św. Mikołaj ma dla niej/niego super prezent, który jest nagrodą za dobre sprawowanie przez cały rok.

Jeżeli zatem Twój szkrab nie przekazał Ci swojego listu do Św. Mikołaja, w celu wysłania go do odległej i mroźnej Laponii, masz nie lada dylemat jaki prezent będzie dla Twojego dziecka idealny.

Sposobem na rozwiązanie tego dylematu będzie z pewnością wizyta w sklepie STX z siedzibą w Cieszynie, przy ul. Gen. J. Hallera 63. Sklep posiada w swej ofercie ogromną ilość zabawek dla dzieci w każdym wieku, a radość na twarzy Twojego dziecka będzie z pewnością potwierdzeniem dokonania idealnego wyboru.

Jeżeli Twoje dziecko jest w wieku niemowlęcym wówczas idealnym rozwiązaniem na prezent dla maluszka będzie zabawka wspomagająca jego rozwój. Zabawka taka musi być przede wszystkim bezpieczna. W ofercie STX odnaleźć można szeroki wybór zabawek dla dzieci w wieku 0 – 2 lata. Są to m.in.: grzechotki, gryzaki, zawieszki do łóżeczka czy wózka, zabawki interaktywne, puzzle . Zabawki grają, świecą, bawią i uczą.

Przedszkolak z kolei już dokładnie wie co lubi, co mu się podoba i o jakim prezencie mikołajkowym marzy. Jeśli Twoje dziecko to mały policjant, strażak lub fascynują go samochody i maszyny budowlane wówczas zakup w STX np. tego typu pojazdu lub klocków z posterunkiem policji lub remizą będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Małe dziewczynki z pewnością zachwycą zabawki typu małe kuchenki, żelazka, a także zestawy naczyń, które urozmaicą podwieczorki z lalkami i misiami dostępnymi również w STX. Klocki oraz puzzle idealnie wpasują się w oczekiwania. Dziecko w tym wieku z pewnością ucieszą również różnego rodzaju kolorowanki, wycinanki, wyklejanki. W STX bez najmniejszego problemu znajdziesz coś dla swojego przedszkolaka.

Pierwsze lata szkoły to dla dziecka czas wielu zmian, wzmożonego wysiłku oraz nowych wyzwań i doświadczeń. W tym okresie Twoje dziecko zaczyna żyć własnym życiem. Istotne w tym czasie są rozwój, nauka ale także zabawa. Najlepiej połączyć te elementy w jedną całość. W STX znajdziesz zestawy edukacyjne, które uczą, zestawy kreatywne pobudzające wyobraźnię oraz różnego rodzaju gry edukacyjne wspomagających rozwój Twojego dziecka. Dziecko ucieszy się również z prezentu, które wykorzysta w szkole – kredki, flamastry, pisaki, farbki, itp. Dział z art. szkolno-biurowymi w STX to istna kopalnia pomysłów na prezent.

Już nie dzieci, ale jeszcze nie dorośli – młodzież.
Wybór prezentu dla nastolatka może stanowić nie lada wyzwanie. Z pewnością trafionym pomysłem okażą się kosmetyki, ale może także ciekawa gra planszowa, których nie brak w STX. Puzzle od 1000 do 4000 elementów to już swego rodzaju wyzwanie – niech nastolatek pokaże, że sprosta wyzwaniu. :) Sprzęt sportowy typu deskorolka lub kubek termiczny ze śmiesznym napisem dla nastolatka będzie idealny. Produkty te w stałej sprzedaży w STX.

STX przy ul. Gen. J. Hallera 63 w Cieszynie to miejsce 1000 pomysłów na prezent dla Twojego dziecka. Przyjdź, sprawdź i przekonaj się, że wybór idealnego prezentu Mikołajkowego z STX jest łatwiejszy niż Ci się mogło wydawać.
 

Artykuł sponsorowany

źródło: STX
dodał: ES 2017-11-28 15:00:31
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją